KENTLİ İZMİRLİ ÖDÜLÜ :

  • Altan Özkunt Evi ( Karşıyaka)
  • Sezgin Uçal Evi (Buca)

BASİT ONARIM ÖDÜLÜ :

  • Arzu Doğandemir Evi (Küçükyalı)

ESASLI ONARIM ÖDÜLÜ:

  • İl Kültür Turizm Müdürlüğü (Pasaport)
  • İTK Anaokulu (Alsancak)
  • Selami Topçu Evi (Küçükyalı)

KATKI ÖDÜLÜ :

  • MİKO Mevsimlik Ege Kültürü Dergisi
  • SÖKTAŞ A.Ş. –  Eski İzmir – Bayraklı Kazısı Sponsorluğu

ÖDÜL KOMİTESİ ÜYELERİ

  • Ahmet PİRİŞTİNA – İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı
  • Hasan TOPAL – İ.B.B. Genel Sekreter Yardımcısı
  • Oktay EKİNCİ – İ.B.B. Başkan Danışmanı
  • Önder BATKAN – İ.B.B. Tarihsel Çevre Ve Kültür Varlıkları Müdürü
  • Dr. ETİ AKYÜZ LEVİ- D. E. Üniversitesi Öğretim Üyesi
  • Doç. Dr. Sarp TUNÇOKU –İ. Y. T. Enstitüsü Öğretim Üyesi
  • Doç. Dr. Nurcan UYDAŞ – İzm. 2 No’lu Kül.ve Tab. Var. Kur. Üyesi
  • Doç. Dr. Lale DOĞER – İzm. 1 No’lu Kül.ve Tab. Var. Kur. Üyesi
  • Tamer BAŞBUĞ – Mimarlar Odası İzmir Şubesi Başkanı
  • Tuncay KARAÇORLU – Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi Başkanı

DANIŞMAN SEÇİCİ KURUL ÜYELERİ 

  • Aziz KOCAOĞLU– İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı
  • Hasan TOPAL – İ.B.B. Genel Sekreter Yardımcısı
  • Oktay EKİNCİ – İ.B.B. Başkan Danışmanı
  • Önder BATKAN – İ.B.B. Tarihsel Çevre Ve Kültür Varlıkları Müdürü
  • Tamer BAŞBUĞ – Mimarlar Odası İzmir Şubesi Başkanı
  • Tuncay KARAÇORLU – Şehir Plancıları Odası İzmir Şubesi Başkanı

SEÇİCİ KURUL BAŞKANI

  • Prof. Dr. EMEL GÖKSU – D. E. Ü. Öğretim Üyesi (Şehir Plancısı)

ASIL SEÇİCİ KURUL ÜYELERİ

  • Prof. Dr. İNCİ KUYULU ERSOY –  Ege Ü. Öğretim Üyesi (Sanat Tarihçisi)
  • Doç. Dr. GÜL ASATEKİN – O. D. T. Ü. Öğretim Üyesi (Mimar)
  • Doç. Dr. BAŞAK İPEKOĞLU – Y. T. E. Öğretim Üyesi (Mimar)
  • Yrd. Doç. Dr. AKIN ERSOY – D. E. Ü. Öğretim Üyesi (Arkeolog)
  • Mimar SALİH ZEKİ PEKİN
  • Şehir Plancısı SENA ERKAN YAMAÇ

YEDEK SEÇİCİ KURUL ÜYELERİ

  • Yrd. Doç. Dr. Eser Gültekin – D. E. Ü. Öğretim Üyesi (Mimar)
  • Yrd. Doç. Dr.Yasemin Sayar – D. E. Ü. Öğretim Üyesi (Mimar)
  • Yrd. Doç. Dr. Hayat Ünverdi – D. E. Ü. Öğretim Üyesi (Şehir Plancısı)

RAPORTÖRLER

  • Kıvılcım Keskiner (Mimar)
  • Mehmet Yasa (Restoratör)